Firmamız dünyanın en önemli turizm merkezlerinden olan Antalya’da 1999 yılında kurulmuş; Delta ve Perge markaları ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Antalya organize sanayi bölgesinde bulunan yüksek teknolojiye sahip fabrikasında ana ürün grubu akrilik küvetler , duş tekneleri , hidromasaj sistemleri ile duş ve küvet kabinleri olan firmamız otel , tatil köyü , spa. hastane ve sağlık kuruluşlarında kullanılmak üzere özel tasarım banyo ekipmanları üretmektedir. Delta tarafından oteller gibi yoğun kullanım alanları için geliştirilen ürünler , kullanıcı karekterinin ön plana çıktığı tüm haller göz önüne alınarak standartların üzerinde bir dayanımda üretilir. İmalatın her aşamasında üst segmentte hammadde ve ekipman kullanılır. Bu ürün yapısı ‘’otel destek sistemi ‘’ olarak yorumlanmaktadır. Kabul görmüş üst segmentteki Delta markalı küvet ve duş üniteleri 500 ‘ ün üzerinde otel , onlarca hastane , onbinlerce konut ve villada sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Delta, tüm uluslararası kalite ve çevre politikalarını benimsemiş kullanılan hammaddeyi imalat aşamasından başlayarak tedarik zinciri içerisinde sürdürülebilir bir şekilde izlemektedir.
Delta, nihai tüketiciden başlayarak , bayii , distrübütör ve mimari partner firmalarıyla geliştirilen çözüm odaklı ürünler birçok ihtiyacı öngörerek sektörel farkındalık yaratmıştır. Delta duş kabin sektöre dinamik getiren firmalardan biridir , duş kabin risk taşıyan birçok ürün ve ekipmanın bir araya gelmesi ile üretilir. Duş kabinlerde kullanılan temper cam‘ dan başlayarak kullanılan en küçük montaj vidası sebebiyle dahi oluşacak basit bir kaza kullanıcının telafi edilemez bir şekilde yaralanmasına sebep olabilir. Duş kabin sektöründeki aşırı rekabet nedeniyle menşei belli olmayan cam ve ekipman Delta tarafından takip edilmekte yapı marketlerde satılan ürünler ile ithal birçok ürün firmamız test alanlarında incelenerek gereken kurumlar uyarılmaktadır. Delta duş kabin grubu imalatında kullanılan cam , alüminyum profil , taşıyıcı ve hareketli rulmanlar , menteşeler , gergi kolları ve kapı kulpları birinci sınıf ekipman ve montaj malzemesi kullanılarak üretilir.